czwartek, 23 stycznia 2014

Whole world is watching...

ENG.: Hi! :) It's so cold outside... I feel that I'm frozen. Even I wear gloves, my fingers are red and I can't do anything with the pain of freezing. The bad side of winter. But I love to drink coffee, especially in winter. Today I drunk moccachino - I love the taste of milk & hot chocolate. My desktop likes coffee too :))

PL.: Hej! :)) Na zewnątrz jest tak zimno... Czuję się zamrożona. Nawet jak zakładam rękawiczki, moje palce są czerwone i nie mogę nic poradzić na ból od mrozu. Zła strona zimy. Ale kocham pić kawę, szczególnie zimą. Dzisiaj piłam moccachino - uwielbiam smak mleka i gorącej czekolady. Mój pulpit również lubi kawę :))


ENG.: I should tell you something about my favourite thing at winter time. In the yesterday's evening I took a relaxing bath with lot of rose foam. Hot water after busy day in Warsaw - the best thing ever :)) I closed my eyes and my thoughts drifted to the dreamland. My visions envolved like a scenes from the movie. After that evening and my last train journey I've found many inspirations and I exactly know what I'd like to do in my life. I started writing a book ;)) And I decided that I don't like to go by the well worn path, because my beautiful plans began to dawn on me. I want to listen my inner voice, because everything else is secondary. And it's my piece of advice for you - to listen your inner voice in life, because only your soul and heart know what and who is the most important for you. Don't waste your time, do what you want to be happy, because we have only one life and we should enjoy our life :)

You know, it's -15 degrees at my place. I show you my everyday look. I love my parka, because it's so warm :) I bought it in that month, because I heard about upcoming low temperatures. And I'm so satisfied, because it was a very good choice ;)) You can see that my parka has some leather insertions and I really enjoy them. I decided to buy a half leather pants and I'm so happy that leather is so fashionable in this season, because I like it so much. And of course everything must be 'decorated' by my studded biker boots.

PL.: Powinnam Wam o czyś powiedzieć, co jest moją ulubioną rzeczą zimą. Wczoraj wieczorem wzięłam relaksującą kąpiel z mnóstwem różanej piany. Gorąca woda po napiętym dniu w Warszawie - najlepsza rzecz jaka może być :)) Zamknęłam moje oczy, a moje myśli odpłynęły do krainy marzeń. Moje wizje ewoluowały niczym sceny w filmie. Po tym wieczorze oraz po mojej ostatniej podróży pociągiem znalazłam wiele inspiracji i właśnie wiem co chciałabym zrobić w moim życiu. Zaczęłam pisać książkę ;)) I zdecydowałam, że nie zamierzam podążać taką ścieżką życia, jaką idą wszyscy, ponieważ moje piękne plany zaczęły świtać mi w głowie. Chcę słuchać mojego wewnętrznego głosu, ponieważ wszystko inne nie jest takie ważne. I to jest moja rada dla Was - słuchać swojego głosu wewnętrznego, bo tylko Wasza dusza i serce wiedzą co lub kto jest dla Was najważniejszy. Nie traćcie swojego czasu, róbcie to co chcecie, żebyście byli szczęśliwi, bo mamy tylko jedno życie i powinniśmy się nim cieszyć :)

Wiecie, że u mnie jest -15 stopni. Pokażę Wam mój codzienny strój. Kocham moją parkę, ponieważ jest bardzo ciepła :) Kupiłam ją w tym miesiącu, bo słyszałam o nadchodzących niskich temperaturach. I jestem bardzo usatysfakcjonowana, ponieważ był to dobry wybór ;)) Możecie zobaczyć, że moja parka ma skórzane wstawki i dodam, że bardzo mi się one podobają. Zdecydowałam kupić sobie pół-skórzane spodnie i cieszę się, że skóra jest tak modna w tym sezonie, bo bardzo ją lubię. I oczywiście wszystko musiało zostać 'wykończone' moimi ćwiekowanymi bikerami.Photo: My mum :)
Outfit: 
(parka - Stradivarius, pants - Tally Weijl, shoes - New Look, cap - Decathlon, gloves - House)

Within Temptation feat. Piotr Rogucki - Whole World Is Watching

214 komentarzy:

 1. u mnie też jest gdzieś tyle stopni :)
  bardzo ładnie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :)) Oj te mrozy do nas niepotrzebnie przyszły ^^

   Usuń
 2. Ale ci zazdroszczę tej kurtki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, jeszcze są w Stradivariusie - nie wiem czy teraz nawet nie przecenione przypadkiem ;)) Swoją kupiłam w Złotych Tarasach ;)

   Usuń
 3. Cute look dear! It seems really cold, it hasn't snowed in the UK and fingers crossed it doesn't x

  http://bffbestfootforward.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much ;) Hah, everything is possible, but I'm crossing fingers with you, because I feel I'm frozen here^^

   Usuń
  2. You look great! Love the parka!

   Kisses from www.withorwithoutshoes.com

   Today I bring you SALES bargains I've found these days...which one is your favourite?!!
   Giveaway - Renew your closet with these 2 prizes of $100

   Usuń
 4. Wow, beautiful outfit!:)
  http://seraphinalikesbeauty.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 5. Parka jest bardzo ładna!! :) Śliczne zdjęcia! :)  idealclouds.blogspot.com - obserwuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Miło mi, że Ci się podoba :))

   Usuń
 6. Wspaniały pomysł! O czym będzie ta książka? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie nie zdradzam szczegółów - może jak akcja w niej bardziej się rozwinie to coś wspomnę ;)) Tymczasem mogę jedynie powiedzieć, że jest w dużej mierze inspirowana moim życiem i niezliczonymi ścieżkami pomiędzy nim^^

   Usuń
 7. Oohhh różana piana mmmśliczna jest ta twoja parka <3

  Ogólnie to bardzo dziękujemy za twój komentarz jest nam super miło masz naprawdę super bloga więc tymbardziej fajnie <3 co do obserwacji to jasne że tak <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że się podoba ;)) Również dziękuję! ;)

   Usuń
 8. cudowna jestes ! obserwuje
  http://www.ilonazakrzewska.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 9. prześwietna ta kurtka! a szukałam takich cały grudzień i postanowiłam zrezygnować z poszukwiań kurtki na ten rok ;/ Uwielbiam takie dni jak dzis. Lekki mróz, słońce i świeże powietrze.
  dziękuję za komentarz. Bardzo chętnie dołączę do grona obserwujących i będę śledzić Twoje posty na bieżąco. Bedzie mi miło jeśli również mnie zasubskrybujesz :) paulinadziewczynaratownika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że kurtka Ci się podoba :)) Taką kurtkę jaką mam na sobie znajdziesz w Stradivariusie - swoją kupiłam w Złotych Tarasach, jest bardzo praktyczna, ponieważ kożuszek w środku jest odpinany, więc na cieplejsze dni można się go pozbyć ;) Dziękuję! ;)

   Usuń
 10. Ślicznie wyglądasz :))

  happiness-29.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. A zdradzisz o czym będzie ta książka, czy to na razie tajemnica?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie to mała tajemnica, jednak powiem Ci, że bardzo chciałabym nakręcić na jej podstawie film, bo mam tyle nietypowych wizji w mojej głowie, że z chęcią bym je w taki również sposób wykorzystała ;)) A książka oczywiście inspirowana moim życiem, ale nie tylko ;))

   Usuń
 12. love the look here, and at least when it's frozen you can curl up inside and drink loads of hit drinks and watch films <3
  Lauren x
  Britton Loves | Fashion Lifestyle + Photography - www.brittonloves.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you! ;)) Haha xD Great pieces of advice! <3 I enjoy them <3

   Usuń
 13. wiem coś o tym! u mnie w dani tak wieje, że mam wrażenie że moja przemiana w bałwana to tylko kwestia czasu:) Powodzenia z książką! życzę wytrwałości i weny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :)) Twoje słowa na pewno mi się przydadzą :)) Pomimo tego, że zazdroszczę Ci mieszkania w tak pięknym kraju to zimy Ci nie zazdroszczę, musi być jeszcze bardziej uciążliwa niż w Polsce.

   Usuń
 14. Świetnie napisany post, relaksująca kąpiel i tysiące myśli :) Świetna rada, masz rację, należy słuchać wewnętrznego głosu :) Dziękuję za odwiedziny i miły komentarz.
  Pozdrawiam
  Karla.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co ;)) Uwielbiam czytać Twojego bloga :)) A dla mnie taka kąpiel to naprawdę odpłynięcie w krainę swoich marzeń - wtedy mam mnóstwo wspaniałych wizji i wreszcie postanowiłam je spisywać i coś dzięki temu własnego stworzyć :)

   Usuń
 15. Miło jest w końcu przeczytać bloga, gdzie ktoś ma podobne myśli do twoich. Również staram się podążać za głosem serca, choć to czasem bardzo trudno, bo żeby robić coś zupełnie innego niż inni, musisz iść pod prąd. przedzierać się przez zawistne spojrzenia i złe rady, przez własne wahania i odwagę. Najważniejsze jest nie zatracić siebie w tym wszystkim. Życzę ci spełniania marzeń i aby książka się urzeczywistniła. Też kiedyś pisałam, ale zawsze (jakby w obawie przed zwycięstwem) kończyłam pisanie nie dobrnąwszy do końca mimo, że wiedziałam, co ma być dalej. Miejmy nadzieję, że ty tak mieć nie będziesz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że znalazłaś wśród moich myśli,coś swojego. Masz rację, jeśli robisz coś zupełnie innego niż wszyscy od Ciebie oczekują to od razu jesteś 'tą złą osobą', taką zbuntowaną, która nie chce trzymać się pewnego schematu, ale żeby nie stracić swojej tożsamości, trzeba się właśnie wyrwać od schematów, które narzuca nam społeczeństwo. Dziękuję! :) Wcześniej też pisałam, coś zupełnie innego, z czasem przyszło liceum i brak czasu, teraz już je kończę i mam nadzieję, że będzie więcej czasu na twórczą pracę :)

   Usuń
 16. Love the jacket and boots!
  x, Ania from Overdivity

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć masz prześliczną kurtkę i buty które również bardzo mi się podobają :') Dziękuję za komentarz u mnie i bardzo chętnie zgadzam się na wspólną obserwację, ja już zaobserwowałam
  http://everythingaboutmediary.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że moje rzeczy Ci się podobają :) Również dziękuję ;) Odwiedzę ;)

   Usuń
 18. no niestety zima... świetna czapa :) Pozdrawia-nowa fanka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie - 'niestety'^^ Niby z jednej strony lubię zimę, a z drugiej takie 'niestety' częściej przychodzi do głowy na samą myśl o niej ;) Dziękuję ;) Bardzo mi miło! :)

   Usuń
 19. Prowadzisz świetnego bloga! Pytałaś czy obserwujemy, ja już Cię zaobserwowałam, teraz Twoja kolej :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Oczywiście się odwdzięczę :)

   Usuń
 20. cute pants, overall great outfit! :D

  www.punkheartspink.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you! ;) I'm glad you like it ;)

   Usuń
 21. Follow you back:-)

  www.changingroom.cz

  OdpowiedzUsuń
 22. Super , ja już obserwuję :) - tutajkazdyjestwazny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. bardzo fajny set, przede wszystkim ciepły, ale i stylowy ;) pozdrawiam http://greyeyesandgreatshoes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Cieszę się, że przypadł Ci do gustu ;)

   Usuń
 24. Obserwuję i mam nadzieję na rewanż...
  Zapraszam:
  stella191.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Świetny blog bardzo fajne posty ciekawie piszesz !
  obserwacja=obserwacja
  http://inspirations-blogg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Śliczny blog :)
  Podoba mi się w jaki sposób piszesz. Widać ,że lubisz to robić :)
  Trzymaj tak dalej :D.
  Obserwuje i liczę na to samo http://moment-foor-me.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :)) Bardzo lubię pisać, szczególnie o tym, co mnie interesuje, o swoich przemyśleniach :)) Ten blog to po prostu część mnie ;)) Odwiedzę ;)

   Usuń
 27. Śliczne zdjęcia ! Super blog ;)
  Jeśli masz ochotę , to zajrzyj :)
  www. blackelegancee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! :) Oczywiście odwiedzę ;))

   Usuń
 28. Super blog :) zapraszam do mnie :) może obserwacja za obserwacje?
  http://casket-fashion-swag.blogspot.com/2014/01/muzyka-i-komentarze.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 29. u mnie jest - 10 a i tak nie wynurzam się z domu jak nie muszę . Też uwielbiam gorące kąpiele z mnóstwem piany. Mogę wtedy tak siedzieć i siedzieć puki moje ręce nie będą pomarszczone jak rodzynki ;) Pomysł z książką , świetny :) Parka cudowna ja kupiłam swoją kurtkę jeszcze przed sezonem i teraz żałuje bo wtedy nie było parek ;(

  pozdrawiam i obserwuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że od poniedziałku mrozy staną się mnie uciążliwe, bo w Warszawie będzie -2, zatem jeszcze wytrzymam :)) Dokładnie, kąpiele są wspaniałe i tak odprężają :) Ja miałam płaszcz z poprzedniego sezonu, więc przed mrozami wstrzymałam się z zakupem ciepłej parki i na szczęście znalazłam wymarzoną :))

   Usuń
 30. Śliczna kurtka ;) Obserwuję jako Elwina R
  www.moda-eny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że Ci się podoba :) Dziękuję! :)

   Usuń
 31. U nas również temperatura na minusie, idealna parka na zimowe dni! :)
  Nie ma to jak ciepłe kąpiele <3
  Co do książki to mamy nadzieję, że znajdziemy ją w księgarniach, z chęcią poczytamy!
  Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia!

  http://thehauntedway.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, takiej szukałam i na szczęście znalazłam :) Ja również mam nadzieję, że daleko z nią zajdę :) Dziękuję! :)

   Usuń
 32. Thanks for your comment and your visit!
  Following you now..
  FOLLOW BACK?

  See you soon! ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. Ślicznie wyglądasz ;)
  również obserwuję , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 34. Uwielbiam parki, a Tobie kolor zgniłej zieleni zdecydowanie pasuje! :3
  http://www.eke-nas.blogspot.com ♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są idealne na takie mrozy ;)) Dziękuję, bardzo mi miło ;))

   Usuń
 35. great post.
  Lovely blog. I am following your blog. pls follow back,xxx
  My Blog

  OdpowiedzUsuń
 36. prowadzisz świetnego bloga. parka jest super :))
  wpadnij: MÓJ BLOG-KLIK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;)) Miło, że Ci się podoba ;) Odwiedzę ;))

   Usuń
 37. Tak u mnie też jest strasznie zimno dziś rano było -17 stopni brr..;/ Jaka ty piękna jesteś <3 Będę tu do ciebie wpadać :) obserwuję i było by miło gdybyś też zaobserwowała :)
  http://usmiechkazdegodnia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa! :) Oczywiście ;)

   Usuń
 38. u mnie też zimno , aż się nie chce z domu wychodzić .
  Wole dobry film i kakao :))
  bardzo mi się podoba twój blog i świetnie piszesz , obserwuje
  http://staybloog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej, nie wychodzić z domu :) Dobry wybór! :) Dziękuję ;))

   Usuń
 39. Śliczny outfit, ładnie wyglądasz :) U mnie też jest masakrycznie zimno, jeszcze bardziej, niż u Ciebie. Aż boję się wychodzić z domu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! :) Nie dziwię Ci się ;))

   Usuń
 40. Świetna kurtka i buty! cudnie wyglądasz ;)
  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się Wam podobają :)) Dziękuję! :)) Oczywiście odwiedzę ;)

   Usuń
 41. It's freeing here too in Lithuania, but on the other hand sunny, so real winter and also great opportunity to do cozy indoor activities :)) I just found out your blog, look like you have a really nice one!
  If you would like, we could follow each! So and I will do so :))
  Hope to see you on my blog! :)

  http://sokoladineavyte.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, yeah I feel the same ;)) I study my English books for my high level English final exam in high school and I drunk my favourite sweet coffee <3 Of course, I'd like to follow each other ;)) I'll visit your blog ;)

   Usuń
 42. Świetna kurtka! :))
  Pytałaś czy obserwujemy, ja już teraz Ty ;p http://nattashaaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! ;)) Oj, coś Cię nie widzę na gfc...

   Usuń
 43. Love your blog and style. Follow you on bloglovin and GFC. xx

  www.shineonsilver.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much! :) I'm glad you enjoy my view in fashion :)

   Usuń
 44. I love your outfit, you look so chic <3
  I`m really glad I found your blog, I`m following you now :)

  Check out my blog:
  http://tanitaweith.blogspot.com/
  https://www.facebook.com/TanitaWeith

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much! :) I'm glad you like my look :)) I'll visit your blog too ;))

   Usuń
 45. jesteś bardzo śliczna, naprawdę cudna stylizacja ;)

  http://indiesan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. Super outfit ;) Dziękuję za obserwację mojego bloga ;) Ja też obserwuję.
  http://pattypatty1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co i również dziękuję ;))

   Usuń
 47. wyglądasz bardzo pięknie, ale pewnie o tym wiesz :-)
  wspaniały, motywujący post, który uświadomił mnie,że dobrze postępuję. Przerwałam studia, które mnie męczyły, napisałam książkę, a raczej 50stronowe opowiadanie, więc to raczej książeczka, a nie książka i wciąż zbieram pieniążki na jej wydanie, na początek zadowoli mnie nawet 100 egzemplarzy :-)
  trzymam kciuki, żebyś zrealizowała wszystkie swoje cele i była z tego dumna :-)

  http://neffii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, dziękuję^^ :))
   Wiesz, ludzie zazwyczaj podążają jedną powszechnie znaną ścieżką "szkoła->praca->rodzina", a przecież można się z tego wyłamać, zrobić coś oryginalnego, coś czego się naprawdę pragnie. Żyje się tylko raz i warto wykorzystać to życie tak, aby być szczęśliwą ;) Życzę powodzenia w wydaniu opowiadania! :) Z chęcią przeczytam :)) I dziękuję za wsparcie :)

   Usuń
 48. śliczna zdjęcia, fajny outfit :)
  ja mam takie grube rękawiczki z jednym palcem i nadal jest mi zimno, nie lubię długiej i mroźnej zimy :((
  http://soooooooooswagkocie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)) Ojejku, ja chyba kupię sobie takie narciarskie wodoodporne to może moje dłonie jakoś przetrwają te mrozy^^

   Usuń
 49. super zdjęcia ;))

  pytałaś o obserwację, jasne, że tak. już obserwuję, teraz Ty
  http://xiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Ładny efekt zdjęć
  http://natusia-natusiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. śliczne zdjęcia *.*
  http://wiatrakowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Dziękuje, za miły komentarz :)
  Oczywiście obserwuje..
  http://olkaablog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co ;)) Również dziękuję :)

   Usuń
 53. jej, bardzo ciekawie piszesz :)
  obserwuje i liczę na rewanż :)
  http://nathalieebloog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! ;) Oczywiście się odwdzięczę ;))

   Usuń
 54. Bardzo fajny blog, a ty jesteś prześliczna :D
  Napisałaś, że odwdzięczysz się jeśli zaobserwuję twój blog. Ja już to zrobiłam, czekam na ciebie ;)

  http://ellane-style.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za te miłe słowa :) Oczywiście odwiedzę ;))

   Usuń
 55. Świetny blog, wpisy przemyślane, ciekawe i generalnie - przyjemnie się czyta ;)
  Ja już obserwuje, zapraszam do mnie i czekam na rewanż:

  moimswiecie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za Twoją miłą opinię :)) Oczywiście się odwdzięczę :))

   Usuń
 56. Bardzo nie lubię mrozów... :)
  Ładnie wyszłaś, dziękuje za obserwacje, również obserwuję :D
  Skąd masz sukieneczkę i element na głowę, pokazane na 2 i 3 zdjęciu w nagłówku?
  Szukam takich elementów do stylizacji, będę wdzięczna za odpowiedź.
  Pozdrawiam
  Styl Bycia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co i dziękuję za miłe słowa! :)
   Sukienka z nagłówka to sukienka z Bershki, Dressy Collection. Natomiast element na głowie został zrobiony ręcznie ;)

   Usuń
 57. Genialne zdjęcia *-* Bardzo fajnie prowadzisz tego bloga. Bardzo mi się podoba.
  Obserwujemy ?
  Zapraszam do mnie.

  http://joannasztramkowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Cieszę się, że Ci się podoba ;)) Już odwiedzam ;)

   Usuń
 58. Świetnie wyglądasz! U mnie też -15 ;((

  Masz może ochotę na wspólną obserwację?

  OdpowiedzUsuń
 59. Na mroźne dni polecam tabletki Regu-therm. Mam problem z zimnymi dłońmi i stopami, one pomagają rozgrzewają. Są super :) Nie tylko na dłonie i stopy ale rozgrzewają całe ciało i mroźne dni stają się bardziej znośne :))
  Super look. Bardzo fajnie wyglądasz. Obserwuję.
  Pozdrawiam.
  www.imthegienia.blogspot,com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! ;) Chyba muszę wypróbować - widziałam je w reklamie w tv i może to jest właśnie to, czego potrzebuję ;) Dzięki za info! ;)

   Usuń
 60. Kto by nie lubił gorącej kąpieli :) Możemy obserwować :) Ja już Ciebie dodałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, dokładnie ;)) Dziękuję, już odwiedzam :))

   Usuń
 61. ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
  Widzę, że włożyłaś dużo pracy w ten blog.
  Naprawdę mi się podoba :)
  Z niecierpliwością czekam na kolejne posty <3
  A może obserwacja za obserwację?
  Jeśli zaczniesz, na pewno się odwdzięczę :3

  http://kate-and-her-world.blogspot.com
  ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za docenienie mojej pracy :) Bardzo mi miło ;) Oczywiście odwiedzę ;)

   Usuń
 62. Świetny blog, mega zdjęcia :***
  Obserwuje zgodnie z prośbą i licze na to samo :)

  http://mysterbox.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! ;) Oczywiście odwiedzę ;)

   Usuń
 63. U mnie już troszkę cieplej :) Ja chora więc mi nie zależy :)) Śliczne zdjęcia, pięknie wyszłaś :*

  Obserwuje i liczę na rewanż

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! A Tobie życzę powrotu do zdrowia :)) Już odwiedzam ;))

   Usuń
 64. bardzo mi się tu podoba :) super zdjęcia obserwuję i zapraszam do mnie kiri1998crazylife.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;)) Bardzo mi miło ;)) Oczywiście odwiedzę ;))

   Usuń
 65. Śliczny blog, bardzo mi się tu podoba. Będę zaglądać tu częściej i mam nadzieję, że ty też wpadniesz do mnie

  \Pozdrawiam
  kala-kalaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. śliczne zdjęcia :* oczywiście obserwuję :) <3
  http://straaawberry-cake.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Możemy obserwować ! ;) http://jaykenjay.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. Bardzo podoba mi się Twój blog :)
  Z chęcią obserwuję ! Będę tutaj wracać :)
  Dzięki za komentarz

  www.madameblossom.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 69. Thanks for the comment at my blog. I follow you now.
  http://beautyglace.blogspot.co.at/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. You're welcome! ;) And thank you too ;))

   Usuń
 70. Też nie lubię tej bardzo zimnej strony zimy...chciałam nakręcić jakiś outfit,ale chyba nie mam na to siły :)
  Przy okazji zapraszam do siebie. Z okazji roku bloga organizuję rozdanie o wartości 150złotych. Może się skusisz? ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, ja też tak czekam aż będzie trochę cieplej i będę mogła pokazać coś więcej niż wielką grubą kurtkę^^ Odwiedzę ;))

   Usuń
 71. Pięknie wyglądasz Świetna Stylizacja! :-)
  Pozdrawiam Martyna :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałaś czy obserwujemy, obserwuję z miłą chęcią! :-)

   Usuń
 72. Obserwuje:) zaobserwujesz? świetny blog :*

  OdpowiedzUsuń
 73. Cool outfit, love ur pants.

  xoxo
  Ina :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks! :) I'm glad you like them ;))

   Usuń
 74. of course we can follow each other... followed u.. ur turn?

  OdpowiedzUsuń
 75. great post dear,
  just followed you,hope you follow back
  kisses

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks ;)) Ok, I'll follow you back ;)

   Usuń
 76. zostałaś nominowana: wiecej na gabuunia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 77. mam naprawdę mam tak samo co do tych rękawiczek.
  mam grube, a jak wycięgne to palce czerwone :/
  piękne zdjecia

  zapraszam
  just--believeinyourself.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście w Warszawie gdzieniegdzie są koksowniki to można się ogrzać, ale i tak z bólem rąk jest problem. Oj, dziękuję ;))

   Usuń
 78. Beautiful look, dear:)
  Great pictures!!!
  If you want, we can follow each other. Kisses
  http://fashionsecrets-oksana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much :) I'll visit your blog ;)

   Usuń
 79. Świetnie prowadzisz bloga i jesteś bardzo fotogeniczna :)
  Zapraszam do mnie :*
  http://juleczeg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa i wsparcie ;)) To wiele dla mnie znaczy :)

   Usuń
  2. Dziękuję za komentarz :)
   Ja już obserwuję i czekam na rewanż :))))

   Usuń
  3. Również dziękuję i już się odwdzięczam ;))

   Usuń
 80. Hejj :) Bardzo przepraszam chyba moje niedopatrzenie albo coś się stało z google. W każdym razie teraz napewno Cię obserwuję :)
  Pozdrawiam!

  www.madameblossom.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, rozumiem ;)) Najważniejsze, że już wszystko ok i, że jesteś uczciwa ;))

   Usuń
 81. Thanks for checking out my blog, dear:)
  I am your follower on GFC(530), bloglovin and facebook:)
  Kisses
  http://fashionsecrets-oksana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. You're welcome ;)) And thank you so much for following my blog on many social media ;))

   Usuń
 82. I nominated you on liebster award. Check this out http://punkheartspink.blogspot.com/2014/01/liebster-award-2014.html :D

  OdpowiedzUsuń
 83. First picture is so lovely :) And we love your parka style <3
  We invite you to visit our page, and if you want we can follow each other :) Regards from Slovakia Marry and Missy <3
  LIPSTICK JUNGLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much <3 'm glad you like it ;)) Of course, I'll visit your site ;)

   Usuń
 84. Hi Maria!

  Thank you so much for the comment on my blog, it was so lovely :)
  Of course I had a look at your blog, too and - I LOVE IT.
  you are so beautiful!

  I'm following you now with gfc.
  Would be so glad, if you'll follow me, too :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. You're welcome :) And aww, thank you so much for your kind words :)) I'll follow you back ;)

   Usuń
 85. Nice post:) Would you like to follow each other? Just let me know in my blog.
  http://prettytendency.blogspot.com.es
  Kisses.

  OdpowiedzUsuń
 86. Zimne palce to chyba najgorsze co jest w zimie ;//

  http://wiktoriaaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 87. Świetna kurtka!

  Obserwujemy? agnieszka-codziennosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 88. Śliczna kurtka *o*
  U mnie też zimno i nie pomagają nawet rękawiczki :x
  Obserwujemy?
  KLIK-BLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;)) Ojj... u mnie podobnie, w sumie te warszawskie koksowniki też średnio pomagają. Odwiedzę ;)

   Usuń
 89. I bardzo dobrze, że zaczęłaś pisać! Życzę Ci, abyś skończyła tę ksiażkę jak najszybciej i ją wydała ;) Wyglądasz jak zwykle ślicznie, bardzo Ci do twarzy w tej kurtce.

  Skom? http://madame-carmelle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa :)) Bardzo chciałabym ją w przyszłości wydać ;))

   Usuń
 90. Thank you for the lovely comment you left on my blog. Following you! Hope you'll do the same xx
  http://lovelifeandlemoncurd.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. You're welcome :) And thank you so much for the follow, I'm following you too ;))

   Usuń
 91. Hi gorgeous! Cute post, I love your outfit!


  Have you seen my fabulous Firmoo glasses?
  Check them out at lovefromsimmie.com

  Stay gorgeous doll! XOXO

  OdpowiedzUsuń
 92. Thanks for your nice comment on our blog :)
  We really like your blog, so of course we can follow each other!
  Following you now via gfc, hope you follow back :)

  xx Su http://fashiontwinstinct.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 93. wonderful winter outfit,your parka is lovely :)
  you're totally right,taking a nice hot bath is the best thing when temperatures are dropping low :)

  OdpowiedzUsuń
 94. super zimowe zdjęcia
  ZAPRASZAM DO MNIE
  http://cukki-cukkii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń